Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

cherry-sweet-heart

Kukulla seksi e dashurisë HM Intimate Movement - Nikki 163cm

Kukulla seksi e dashurisë HM Intimate Movement - Nikki 163cm

Çmimi i rregullt $1,799.28 AUD
Çmimi i rregullt $3,499.28 AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $1,799.28 AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.

DORGIM TË SHPEJTË DISKRET FALAS. (PA Etiketa NË KUTI) 

HM Intimate Moving TPE Doll Sex Love

Nyjet e lëvizshme: Gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore+Skelet prej çeliku inox aktiv

PËRFSHIRJET E ARTIKUJVE:

Batanije e butë e harlisur 

Të brendshme femrash seksi (të zgjedhura në mënyrë të rastësishme)

Pastrimi i klizmës

Pajisja portative e ngrohjes USB 

1x Fut përshtatësin në prizë

1x parukë 

Përjashtimet: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

1. Lartësia:163 cm
2.Bust:97 cm
3.Beli:66 cm4. Ijet:110 cm
5.Gjerësia e shpatullave:37 cm
6.Gjatësia e këmbës:22 cm
9.Pesha neto:51 kg

 

SHIKONI VIDEOT E KUKULAVE EKZOTIKE:

 

https://youtu.be/8XgBQdn7rys

 

https://youtu.be/Zv33-O999AA

 

https://youtu.be/9jmFNI8yp_E

Shikoni detajet e plota