Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

cherry-sweet-heart

Kukulla seksi dashurie HM Tech TPE - Tiki 158cm

Kukulla seksi dashurie HM Tech TPE - Tiki 158cm

Nuk ka komente
Çmimi i rregullt $1,399.99AUD
Çmimi i rregullt $2,999.99AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $1,399.99AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.
 • Normal
  Skeleton
 • Non-Standing
  Standing
  Standing (No Bolts)
 • T1
  T2
  T3
  T4
 • F1
  F2
  F3
  F4
  F5
  F6
  F7
  F8
 • None
  Style 1
  Style 2
  Style 3
 • Hollow (softer)
  Solid (firmer)
  Gel Breast
 • Blue
  Shining Blue
  Blue-Green
  Green
  Grey
  Brown

DORGIM FALAS TË SHPEJTË DISKRET AUS STOCK (PA Etiketa NË KUTI) 

NË TË NJËTË DITËN KLIKONI N MBLEDHJE TË DISPONUESHME MELB VIC

Kukulla seksuale e dashurisë Premium TPE 

Nyjet e lëvizshme: Gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore+Skelet prej çeliku inox aktiv

Implantet e gjirit me xhel - PËRMIRËSIM FALAS

Vagina e pafiksuar

Këmbët në këmbë

PËRFSHIRJET E ARTIKUJVE:

Batanije e butë e harlisur 

Të brendshme femrash seksi (të zgjedhura në mënyrë të rastësishme)

Pastrimi i klizmës

1x parukë 

1x Thonj dhe këmbë me gurë të çmuar

Glamour Make up on Doll

1x unazë barku kristali

Vathë 1x kristal me kurorë 

Përjashtimet: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

1. Lartësia:158 cm
2.Bust:87 cm
3.Beli:50 cm4. Ijet:87 cm
5.Gjerësia e shpatullave:32cm
6.Gjatësia e këmbës:19 cm
9. Pesha neto:32 kg

 

Shikoni detajet e plota