Kalo te informacioni i produktit
1 e 10

cherry-sweet-heart

6ye Premium TPE Body Sex Doll - Karamele 160cm

6ye Premium TPE Body Sex Doll - Karamele 160cm

Çmimi i rregullt $2,399.99 AUD
Çmimi i rregullt $3,499.99 AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $2,399.99 AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.
 • Normal
  Shrugging
 • White
  Natural
  Tan
  Black
 • Repair Kit
 • Clear
  Red
  Black
 • Clear
  Red
  Black
 • Blue
  Bright Blue
  Green
  Bright Gree
  Grey
  Brown
 • S1
  S2
  S3
  S4
  S5
  S6
  S7
  S8
  S9
  S10
  S11
  S12
  S13
  S14
  S15
  S16
  S17
  S18
  S19
 • Normal
  Skeleton
 • None
  Style 1
  Style 2
  Style 3
 • Fixed
  Insert

DËRGIM FALAS DISKRETE NË TË GJITHË BOTËN. PRIVATIA E SIGURUAR. NUK KA EDITET NË KUTI

6yePremium TPE kukull seksi dashurie 

Kukulla si në foto.

Nyjet e lëvizshme: Gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore+Skelet prej çeliku inox aktiv 

Masjet e kukullave:

Lartësia

160 cm

gjiri     Madhësia

L

Bust*Bel*Ije

90*60*90cm

Nën bust

66cm

Vagina*Anal*Thellësia orale

16*13*10CM

Sup i gjerë

35cm

Gjatësia e këmbës

21cm

gjatësia e brendshme e kofshës

82cm

Pesha neto

45 kg

Pesha bruto

50 kg

Paketa

150*40*30cm


 

PËRFSHIRJET E ARTIKUJVE: 

1X MANUAL PERDORIMI

SHAFTË NXEHËSE 1X

1X klizmë PASTRIMI

1X TË BENJSHME SEKSI (TË ZGJEDHURA RASTËSISHME)

Përjashtimet: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

Shikoni detajet e plota