Kalo te informacioni i produktit
1 e 10

cherrysweetheart

Doll Forever Elf Fantasy Sex Trixie 155cm

Doll Forever Elf Fantasy Sex Trixie 155cm

Nuk ka komente
Çmimi i rregullt $2,099.99 AUD
Çmimi i rregullt $3,099.99 AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $2,099.99 AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.
 • Normal
  Skeleton
 • Non-Standing
  Standing
 • T1
  T2
  T3
  T4
 • F1
  F2
  F3
  F4
  F5
  F6
  F7
  F8
 • None
  Style 1
  Style 2
  Style 3
 • Hollow (softer)
  Solid (firmer)
  Gel Breast
 • Blue
  Shining Blue
  Blue-Green
  Green
  Grey
  Brown

 

DËRGIM FALAS DISKRETE EXPRESS NË TË GJITHË BOTËN (PA Etiketa NË KUTI)

Doll4ever Premium TPE Doll Sex Love 

Promovimi AKTUAL: 

Përmirësim gjiri me xhel FALAS

Këmbët në këmbë FALAS

FALAS ngritje supet

Lidhjet e lëvizshme: Gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore+Skelet prej çeliku inox aktiv

 • Material – TPE
 • Lartësia – 155cm
 • Pesha – 29 kg
 • Sup – 34cm
 • Bust – 82cm
 • Beli – 52cm
 • Ijet – 80cm
 • Gjatësia e krahut të sipërm – 27cm
 • Prerja e krahut të sipërm – 20cm
 • Gjatësia e ulët e këmbës – 44cm
 • Këmbët – 21,5cm
 • Oral – 14cm
 • Anal – 16cm
 • Vagina – 18cm

PERJASHTIMET: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

Shikoni detajet e plota