Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

cherry-sweet-heart

Kukulla e seksit të dashurisë HM Intimate Movement - Qershi 162cm

Kukulla e seksit të dashurisë HM Intimate Movement - Qershi 162cm

Çmimi i rregullt $2,299.40 AUD
Çmimi i rregullt $3,499.00 AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $2,299.40 AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.
 • White
  Natural
  Tan
  Black
 • Normal
  Skeleton
 • Moaning
 • Non-Standing
  Standing
 • SRF1
  SRF2
  SRF3
  SRF4
  SRF5
  SRF6
 • ST1
  ST2
  ST3
  ST4
  ST5
 • None
  Style 1
  Style 2
  Style 3
 • Fixed
  Insert
 • 3cm
  4cm
  5cm
  6cm
 • Flesh
  Pink
  Black
  Brown
 • Hollow (softer)
  Solid (firmer)
  Gel Breast
 • SR1
  SR2
  SR3
  SR4
  SR5
  SR6
  SR7
  SR8
  SR9
  SR10
  SR11
  SR12
 • P1
  P2
  P3
  P4
  P5
  P6
  P7
  P8
  P9
 • N1
  N2
  N3
  N4
  N5
  N6
  N7
  N8
  N9
  N10
  N11
  N12
  N13
 • A1
  A2
  A3
  A4
  A5
  A6
  A7
  A8
  A9
  A10
  A11
  A12
 • S1
  S2
  S3
  S4
  S5
  S6
  S7
  S8
  S9

DORGIM FALAS DISKRETE NË TË GJITHË BOTËN (PA Etiketa NË KUTI)

HM Intimate Movement TPE Doll Sex Love 

Nyjet e lëvizshme: gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore + Skeleti aktiv çelik inox

PËRFSHIRJET E ARTIKUJVE:

Batanije e butë e harlisur 

Të brendshme femrash seksi (të zgjedhura në mënyrë të rastësishme)

Pastrimi i klizmës

 

Pajisja portative e ngrohjes USB 

1x parukë 

PERJASHTIMET: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

1. Lartësia:162 cm
2.Bust:102 cm
3.Beli:67 cm
4.Ijet:107 cm
5.Gjerësia e shpatullave:36 cm
6.Gjatësia e krahut:63 cm
7. Gjatësia e këmbës:74 cm
8.Gjatësia e këmbës:20 cm
9.Pesha neto:48 kg

SHIKONI VIDEOT E KUKULAVE EKZOTIKE TË LËVIZJES EKZOTIKE KËTU:

https://youtu.be/8XgBQdn7rys

https://youtu.be/Zv33-O999AA

https://youtu.be/9jmFNI8yp_E

Shikoni detajet e plota