Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

cherry-sweet-heart

Kukulla seksi dashurie HM TECH- Kayla 166cm

Kukulla seksi dashurie HM TECH- Kayla 166cm

Nuk ka komente
Çmimi i rregullt $1,999.99AUD
Çmimi i rregullt $2,999.99AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $1,999.99AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.

DORGIM FALAS DISKRET EXPRESS NË TË GJITHË BOTËN (PA Etiketa NË KUTI)

Kukulla seksuale e dashurisë HM TPE 

Nyjet e lëvizshme: gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore + Skeleti aktiv çelik inox

IMPLANTET E GJIRIT GEL TË BUTË -  PËRMIRËSIM FALAS

Vagina e pafiksuar

Këmbët në këmbë

PËRFSHIRJET E ARTIKUJVE:

Batanije e butë e harlisur 

Të brendshme femrash seksi (të zgjedhura në mënyrë të rastësishme)

Pastrimi i klizmës 

Pajisja portative e ngrohjes USB 

1x parukë 

Thonjtë dhe këmbët natyrale me gurë të çmuar

Glamour Make up on Doll'

1x unazë barku kristali

1x palë vathë me trung kristali

Funksioni:
Seksi vaginal, anal dhe oral 

Përjashtimet: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

Dimensionet e kukullës:
1. Lartësia:166 cm
2.Bust:82 cm
3. Bel:52 cm
4.Ijet:85 cm
5.Gjerësia e shpatullave:37 cm
6.Gjatësia e krahut:63 cm
7.Gjatësia e këmbës:92 cm
8.Gjatësia e këmbës:21 cm
9. Pesha neto:33 kg

Shikoni detajet e plota