Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

cherry-sweet-heart

HM Tech Oral Pleasure Sex Doll - Bonnie 161cm

HM Tech Oral Pleasure Sex Doll - Bonnie 161cm

Çmimi i rregullt $2,399.99 AUD
Çmimi i rregullt $3,599.99 AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $2,399.99 AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.
 • Normal
  Skeleton
 • Non-Standing
  Standing
 • T1
  T2
  T3
  T4
 • F1
  F2
  F3
  F4
  F5
  F6
  F7
  F8
 • None
  Style 1
  Style 2
  Style 3
 • Hollow (softer)
  Solid (firmer)
  Gel Breast
 • Blue
  Shining Blue
  Blue-Green
  Green
  Grey
  Brown

DORGIM FALAS DISKRETE EXPRESS NË TË GJITHË BOTËN (PA Etiketa NË KUTI)

HM Tech Oral Pleasure Love Doll Sex 

Koka lëvizëse automatike - e kontrolluar me telekomandë me 2 shpejtësi disponohet

Nyjet e lëvizshme: Gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore + Skeleti aktiv çelik inox

Funksioni: Ofrohet seksi oral vaginal, anal dhe i automatizuar në lëvizje

PËRFSHIRJET E ARTIKUJVE:

Batanije e butë e harlisur 

Të brendshme femrash seksi (të zgjedhura në mënyrë të rastësishme)

Pastrimi i klizmës

1x Fut përshtatësin 

1x Telekomanda

1x parukë 

Përjashtimet: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

1. Lartësia:161 cm
2.Bust:92 cm
3.Beli:52 cm
4.Ijet:96 cm
5.Gjerësia e shpatullave:36 cm
6.Gjatësia e krahut:53 cm
7. Gjatësia e këmbës:90 cm
8.Gjatësia e këmbës:19 cm
9. Pesha neto:39 kg

Shikoni detajet e plota