Kalo te informacioni i produktit
1 e 7

cherry-sweet-heart

HM Tech Oral Pleasure Sex Doll - Nova 160cm

HM Tech Oral Pleasure Sex Doll - Nova 160cm

Çmimi i rregullt $1,699.28 AUD
Çmimi i rregullt $3,299.28 AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $1,699.28 AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.

DORGIM FALAS DISKRET EXPRESS AUST (PA Etiketa NË KUTI)

NË TË NJËTË DITËN KLIKONI N MBLIDHNI MELB VIC TË DISPONUESHME.

HM Tech Moving Oral Leasure Love Doll Sex 

Nyjet e lëvizshme: Gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore + Skeleti aktiv çelik inox

Implantet e gjirit me xhel - PËRMIRËSIM FALAS

Vagina e pafiksuar

Këmbët në këmbë

PËRFSHIRJET E ARTIKUJVE:

Batanije e butë e harlisur 

Të brendshme femrash seksi (të zgjedhura në mënyrë të rastësishme)

Pastrimi i klizmës

1x Fut përshtatësin në prizë

1x parukë 

Thonjtë dhe këmbët me gurë të çmuar

Make up në kukull

1x unazë barku kristali

1x palë vathë kristali

Funksioni:

Lëvizja elektrike e kokës për seks oral 

Seksi vaginal, anal është i disponueshëm

Përjashtimet: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

1. Lartësia:160 cm
2.Bust:83 cm
3.Beli:53 cm4. Ijet:92 cm
5.Gjerësia e shpatullave:36 cm
6.Gjatësia e këmbës:21 cm
7.Pesha neto:36 kg

SHIKONI VIDEOT E KUKULAVE EKZOTIKE:

https://youtu.be/8XgBQdn7rys

https://youtu.be/Zv33-O999AA

https://youtu.be/9jmFNI8yp_E

Shikoni detajet e plota