Kalo te informacioni i produktit
1 e 7

cherry-sweet-heart

Kukulla seksuale e dashurisë me thithje vaginale HM - Amy 157 cm

Kukulla seksuale e dashurisë me thithje vaginale HM - Amy 157 cm

Çmimi i rregullt $2,299.99 AUD
Çmimi i rregullt $3,499.99 AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $2,299.99 AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.
 • Normal
  Skeleton
 • Non-Standing
  Standing
 • T1
  T2
  T3
  T4
 • F1
  F2
  F3
  F4
  F5
  F6
  F7
  F8
 • None
  Style 1
  Style 2
  Style 3
 • Hollow (softer)
  Solid (firmer)
  Gel Breast
 • Blue
  Shining Blue
  Blue-Green
  Green
  Grey
  Brown

DORGIM FALAS DISKRET EXPRESS NË TË GJITHË BOTËN (PA Etiketa NË KUTI)

Kukulla seksuale me thithje vaginale HM 

Nyjet e lëvizshme: gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore + Skeleti aktiv çelik inox

PËRFSHIRJET E ARTIKUJVE:

Batanije e butë e harlisur 

Të brendshme femrash seksi (të zgjedhura në mënyrë të rastësishme)

Pastrimi i klizmës 

Pajisja portative e ngrohjes USB 

1x parukë 

Përjashtimet: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë 

1. Lartësia:157 cm
2.Bust:67 cm
3.Beli:48 cm
4.Ijet:77 cm
5.Gjerësia e shpatullave:30 cm
6.Gjatësia e krahut:68 cm
7. Gjatësia e këmbës:84 cm
8.Gjatësia e këmbës:22 cm
9.Pesha neto:29 kg

Shikoni detajet e plota