Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

cherry-sweet-heart

Kukulla e seksit me thithje vaginale HM - Dazelle 158cm

Kukulla e seksit me thithje vaginale HM - Dazelle 158cm

Çmimi i rregullt $2,299.99 AUD
Çmimi i rregullt $3,299.99 AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $2,299.99 AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.
 • Normal
  Skeleton
 • Non-Standing
  Standing
 • T1
  T2
  T3
  T4
 • F1
  F2
  F3
  F4
  F5
  F6
  F7
  F8
 • None
  Style 1
  Style 2
  Style 3
 • Hollow (softer)
  Solid (firmer)
  Gel Breast
 • Blue
  Shining Blue
  Blue-Green
  Green
  Grey
  Brown

DORGIM FALAS DISKRET EXPRESS NË TË GJITHË BOTËN (PA Etiketa NË KUTI)

Kukulla seksuale me thithje vaginale HM 

Nyjet e lëvizshme: Gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE mjekësore + skelet aktiv prej çeliku inox

PËRFSHIRJET E ARTIKUJVE:

Batanije e butë e harlisur 

Të brendshme femrash seksi (të zgjedhura në mënyrë të rastësishme)

Pastrimi i klizmës

Pajisja portative e ngrohjes USB 

Funksioni:
Seksi vaginal, anal dhe oral është i disponueshëm

Përjashtimet: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

1. Lartësia:158 cm
2.Bust:94 cm
3.Beli:49 cm
4.Ijet:88 cm
5.Gjerësia e shpatullave:32 cm
6.Gjatësia e krahut:50 cm
7.Gjatësia e këmbës:83 cm
8.Gjatësia e këmbës:19 cm
9.Pesha neto:32 kg
10. Thellësia orale:13cm
11.Thellësia vaginale:18cm
12.Thellësia anale:17cm

Shikoni detajet e plota