Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

cherry-sweet-heart

Kukulla e seksit me thithje vaginale HM - Karmen 168cm

Kukulla e seksit me thithje vaginale HM - Karmen 168cm

Nuk ka komente
Çmimi i rregullt $2,299.99AUD
Çmimi i rregullt $3,299.99AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $2,299.99AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.
 • Normal
  Skeleton
 • Non-Standing
  Standing
  Standing (No Bolts)
 • T1
  T2
  T3
  T4
 • F1
  F2
  F3
  F4
  F5
  F6
  F7
  F8
 • None
  Style 1
  Style 2
  Style 3
 • Hollow (softer)
  Solid (firmer)
  Gel Breast
 • Blue
  Shining Blue
  Blue-Green
  Green
  Grey
  Brown

DORGIM FALAS DISKRETE EXPRESS NË TË GJITHË BOTËN (PA Etiketa NË KUTI)

Kukulla seksuale me thithje vaginale HM 

Kukulla si në foto.

Nyjet e lëvizshme: Gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore + Skeleti aktiv çelik inox

PËRFSHIRJET E ARTIKUJVE:

Batanije e butë e harlisur 

Të brendshme femrash seksi (të zgjedhura në mënyrë të rastësishme)

Pastrimi i klizmës

Pajisja portative e ngrohjes USB 

1x parukë 

1x Fut përshtatësin në prizë

Funksioni:
Seksi thithës vaginal, anal dhe oral është i disponueshëm

Përjashtimet: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

1. Lartësia:168 cm
2.Bust:90 cm
3.Beli:53 cm
4.Ijet:85 cm
5.Gjerësia e shpatullave:35 cm
6.Gjatësia e krahut:60 cm
7. Gjatësia e këmbës:95 cm
8.Gjatësia e këmbës:22 cm
9.Pesha neto:36 kg

Shikoni detajet e plota