Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

cherry-sweet-heart

Kukulla e seksit me thithje vaginale HM - Remi 158cm

Kukulla e seksit me thithje vaginale HM - Remi 158cm

Nuk ka komente
Çmimi i rregullt $2,299.99AUD
Çmimi i rregullt $3,499.99AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $2,299.99AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.
 • Normal
  Skeleton
 • Non-Standing
  Standing
  Standing (No Bolts)
 • T1
  T2
  T3
  T4
 • F1
  F2
  F3
  F4
  F5
  F6
  F7
  F8
 • None
  Style 1
  Style 2
  Style 3
 • Hollow (softer)
  Solid (firmer)
  Gel Breast
 • Blue
  Shining Blue
  Blue-Green
  Green
  Grey
  Brown

DORGIM FALAS DISKRETE EXPRESS NË TË GJITHË BOTËN (PA Etiketa NË KUTI)

TPE kukulla seksuale e dashurisë 

Kukulla si në foto.

Nyjet e lëvizshme: Gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore + Skeleti aktiv çelik inox

PËRFSHIRJET E ARTIKUJVE:

Batanije e butë e harlisur 

Të brendshme femrash seksi (të zgjedhura në mënyrë të rastësishme)

Pastrimi i klizmës

Pajisja portative e ngrohjes USB  

Funksioni:
Seksi vaginal, anal dhe oral është i disponueshëm

Përjashtimet: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë 

1. Lartësia:158 cm
2.Bust:94 cm
3.Beli:49 cm
4.Ijet:88 cm
5.Gjerësia e shpatullave:32 cm
6.Gjatësia e krahut:50 cm
7. Gjatësia e këmbës:83 cm
8.Gjatësia e këmbës:19 cm
9. Pesha neto:33 kg

Shikoni detajet e plota