Kalo te informacioni i produktit
1 e 16

cherry-sweet-heart

Irontech Premium Intimate Movement Sex Doll - Gena 163cm

Irontech Premium Intimate Movement Sex Doll - Gena 163cm

Nuk ka komente
Çmimi i rregullt $3,199.00AUD
Çmimi i rregullt $4,199.99AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $3,199.00AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.

DËRGIM FALAS DISKRETE EXPRESS NË TË GJITHË BOTËN (PA Etiketa NË KUTI)

Kukulla seksuale e dashurisë me lëvizje intime Premium Irontech 

Kukulla si në foto.

Nyjet e lëvizshme: gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore+Skelet prej çeliku inox aktiv

Matja e trupit të kukullës

Lartësia: 163 cm

Gjerësia e shpatullave: 35cm

Vija e gjoksit: 86cm

Nën gji: 71cm

Beli: 62cm

Linja e shpinës: 94cm

Vija e kofshës: 51cm

Kalfline: 31cm

Krahu: 67cm

Këmba: 88cm

Këmbët: 22.5cm

Pesha: 36 kg

Funksioni:
Seksi vaginal, anal dhe oral është i disponueshëm

Përfshirjet e ARTIKUJVE: 

1X MANUAL PERDORIMI

SHAFTË NXEHËSE 1X

1X klizmë PASTRIMI

1X TË BENJSHME SEKSI (TË ZGJEDHURA RASTËSISHME)

Përjashtimet: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

Shikoni detajet e plota