Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

cherry-sweet-heart

Stand për ruajtjen dhe ekspozimin e kukullave të seksit Irontech

Stand për ruajtjen dhe ekspozimin e kukullave të seksit Irontech

Çmimi i rregullt $899.99 AUD
Çmimi i rregullt $1,039.99 AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $899.99 AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.

SHTENDË E RUAJTJES DHE SHPALLJES PËR KUKUKLA SEKSI IRONTECH 

Një opsion i njohur ruajtjeje për koleksionin e kukullave të seksit .

Magazinimi ose ekrani praktik, efikas dhe i sigurt për kukullën tuaj të seksit të dashurisë - Peshë e lehtë, e përshtatshme për lëvizje të lehtë, lartësi e rregullueshme, palosje e përshtatshme për ruajtje të lehtë kur nuk përdoret.

Lartësia e rregullueshme 1,3 m - 3,1 m 

Lartësia e rekomanduar 1,6 m

Pesha 9 kg 

Paketë 130x20x20

Paketë peshe 12 kg

Shikoni detajet e plota