Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

cherry-sweet-heart

LUBRIKANT LOVE LIFE BAZË UJIT - Luleshtrydhe (LODRA SAFE) Paketim me 5 x 30 ml

LUBRIKANT LOVE LIFE BAZË UJIT - Luleshtrydhe (LODRA SAFE) Paketim me 5 x 30 ml

Çmimi i rregullt $24.99 AUD
Çmimi i rregullt $34.99 AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $24.99 AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.

Lubrifikant me bazë uji të klasës premium 30 ml i krijuar për të reduktuar fërkimin dhe për të rritur kënaqësinë seksuale

5x Paketim 30ml 

Natyrale, organike, e përshtatshme me kukull seksi 

Pa parabenë, pa glicerinë, pa hormone, pa aroma artificiale.

Shikoni detajet e plota