Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

cherry-sweet-heart

Kukulla Premium Sex Doll Forever - Natalie 155cm

Kukulla Premium Sex Doll Forever - Natalie 155cm

Nuk ka komente
Çmimi i rregullt $2,099.99AUD
Çmimi i rregullt $2,899.99AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $2,099.99AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.
 • Normal
  Skeleton
 • Non-Standing
  Standing
  Standing (No Bolts)
 • T1
  T2
  T3
  T4
 • F1
  F2
  F3
  F4
  F5
  F6
  F7
  F8
 • None
  Style 1
  Style 2
  Style 3
 • Hollow (softer)
  Solid (firmer)
  Gel Breast
 • Blue
  Shining Blue
  Blue-Green
  Green
  Grey
  Brown

DËRGIM FALAS DISKRETE NË TË GJITHË BOTËN. PRIVATIA E SIGURUAR. NUK KA EDITET NË KUTI

KUkull SEKS PËR GJITHMONË PREMIUM

Kukulla si në foto.

Nyjet e lëvizshme: Gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore+Skelet prej çeliku inox aktiv

 

Masjet e kukullave:

Lartësia: 155 cm

Bust i plotë:

Beli: 
Ijet: 
Pesha:
Gjatësia e krahut: 
Gjatësia e këmbëve: 
Madhësia e kartonit: 

PËRFSHIRJET E ARTIKUJVE: 

1X MANUAL PERDORIMI

1X PARA KËPUCË TË BARDHA

1X klizmë PASTRIMI

1X TË BENJSHME SEKSI (TË ZGJEDHURA RASTËSISHME)

Përjashtimet: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

 

 

Shikoni detajet e plota