Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

cherry-sweet-heart

Kukulla e seksit të dashurisë HM Tech TPE - Nikki 163cm

Kukulla e seksit të dashurisë HM Tech TPE - Nikki 163cm

Nuk ka komente
Çmimi i rregullt $1,999.99AUD
Çmimi i rregullt $2,999.99AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $1,999.99AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.
 • Normal
  Skeleton
 • Non-Standing
  Standing
  Standing (No Bolts)
 • T1
  T2
  T3
  T4
 • F1
  F2
  F3
  F4
  F5
  F6
  F7
  F8
 • None
  Style 1
  Style 2
  Style 3
 • Hollow (softer)
  Solid (firmer)
  Gel Breast
 • Blue
  Shining Blue
  Blue-Green
  Green
  Grey
  Brown

DORGIM TË SHPEJTË DISKRET FALAS. (PA Etiketa NË KUTI) 

Hm Tech TPE Doll Sex Love

Kukulla si në foto

Nyjet e lëvizshme: Gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore+Skelet prej çeliku inox aktiv

PËRFSHIRJET E ARTIKUJVE:

Batanije e butë e harlisur 

Të brendshme femrash seksi (të zgjedhura në mënyrë të rastësishme)

Pastrimi i klizmës

 

Pajisja portative e ngrohjes USB 

1x parukë 

Përjashtimet: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

1. Lartësia:163 cm
2.Bust:97 cm
3.Beli:66 cm4. Ijet:110 cm
5.Gjerësia e shpatullave:37 cm
6.Gjatësia e këmbës:22 cm
9.Pesha neto:51 kg

 

SHIKONI VIDEOT E KUKULAVE EKZOTIKE:

 

https://youtu.be/8XgBQdn7rys

 

https://youtu.be/Zv33-O999AA

 

https://youtu.be/9jmFNI8yp_E

Shikoni detajet e plota