Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

cherry-sweet-heart

HM Tech TPE Love Sex Doll - Cherish - 170cm

HM Tech TPE Love Sex Doll - Cherish - 170cm

Çmimi i rregullt $1,999.99 AUD
Çmimi i rregullt $2,999.99 AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $1,999.99 AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.
 • Normal
  Skeleton
 • Non-Standing
  Standing
 • T1
  T2
  T3
  T4
 • F1
  F2
  F3
  F4
  F5
  F6
  F7
  F8
 • None
  Style 1
  Style 2
  Style 3
 • Hollow (softer)
  Solid (firmer)
  Gel Breast
 • Blue
  Shining Blue
  Blue-Green
  Green
  Grey
  Brown

DORGIMI I SHPEJTË DISKRET (PA Etiketa NË KUTI)

HM Tech TPE Love Doll 

Kukulla si në foto.

Lidhjet e lëvizshme: Gjunjët, krahët, gishtat, gishtat e këmbëve, bërrylat, kyçet e dorës, beli

TPE Mjekësore + Skeleti aktiv çelik inox

PËRFSHIRJET E ARTIKUJVE:

Batanije e butë e harlisur 

Të brendshme femrash seksi (të zgjedhura në mënyrë të rastësishme)

Pastrimi i klizmës

Pajisja portative e ngrohjes USB 

1x parukë 

PERJASHTIMET: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

1. Lartësia:170 cm
2.Bust:105 cm
3.Beli:57 cm4. Ijet:95 cm
5.Gjerësia e shpatullave:36 cm
6.Gjatësia e krahut:59 cm
7.Gjatësia e këmbës:89 cm
8.Gjatësia e këmbës:21 cm
9.Pesha neto:47 kg

Shikoni detajet e plota