Kalo te informacioni i produktit
1 e 15

cherry-sweet-heart

Irontech TPE Doll Sex Trust me fytyrë- Jasemini

Irontech TPE Doll Sex Trust me fytyrë- Jasemini

Çmimi i rregullt $1,599.00 AUD
Çmimi i rregullt $2,099.99 AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $1,599.00 AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.

DORGIM FALAS DISKRETE NË TË GJITHË BOTËN (PA Etiketa NË KUTI)

Material: TPE Premium i klasës mjekësore realiste, e butë dhe e qëndrueshme

Funksioni: Seksi vaginal, anal dhe oral i disponueshëm

 

Lartësia: 90 cm

Vija e gjoksit: 87cm

Nën gji: 67,5cm

Beli:65cm

Vija e ijeve:100cm

Pesha: 25 kg

PERJASHTIMET: Veshjet dhe bizhuteritë në foto janë vetëm për demonstrim. Këto nuk janë përfshirë

Shikoni detajet e plota