Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

cherry-sweet-heart

TPE Toy Sex Toy - Sandy

TPE Toy Sex Toy - Sandy

Çmimi i rregullt $299.99 AUD
Çmimi i rregullt $399.00 AUD Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $299.99 AUD
Shitje E shitur
Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.

DËRGIM FALAS NË TË GJITHË BOTËN

Material TPE (Elastomer termoplastik) i klasës mjekësore, i butë, i sigurt dhe i qëndrueshëm.

Lëkura e saj ka shkëlqim natyral dhe prekje të lëmuar realiste.

Përshkrimi
1. Lartësia:26 cm
2. Beli: 68 cm
3. Ijet: 94 cm
2.Gjatësia e vaginës :18 cm
3.anus Gjatësia:18 cm
4.Pesha neto:12.18 kg

Lista e paketave
1 × Prapa seksi bust

Shikoni detajet e plota